زمان پخش مسابقه زوجی نو + نحوه شرکت

زمان پخش و بازپخش مسابقه زوجی نو شبکه سه سیما + نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه و جزئیات آن را به صورت کامل اگر علاقه مند هستید در این مطلب می توانید بخوانید.

مشخصات مسابقه:

  • نام : زوجی نو
  • پخش کننده: شکه سه صدا و سیما
  • دسته بندی: برنامه های اجتماعی
  • مجری: باربد بابایی
  • تهیه کننده: حامد خانی

معرفی مسابقه زوجینو

“زوجینو” اسم یک مسابقه تلوزیونی خانوادگیه که با هدف توجه به بنیان خانواده، ایجاد روحیه شادابی و نشاط و تشویق جوانان به ازدواج و تشکیل خانواده برای پخش در شبکه سوم سیما طراحی شده. این مسابقه با اجرای باربد بابایی در هر قسمت میزبان دو زوج جوان ایرانیه که شامل بخش های متنوع، مهیج و جذابی بوده و با آیتم های کارشناسی شده توأم با ابتکار و خلاقیت قراره که لحظات شاد و دلچسبی را برای مخاطبین خودش فراهم کنه.

نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه زوجی نو

تمام زوج های جوانی که 6 ماه تا 3 سال از شروع زندگی مشترکشون می گذره و می خوان که در “زوجینو” حضور داشته باشن، می تونن با مراجعه به وب سایت زوجینو (اینجا کلیک کنید)، فرم ثبت نام و شرکت در مسابقه رو تکمیل کنن. کارشناسان برنامه شرایط اولیه زوج ها رو بررسی می کنن، با اونها تماس گرفته و از زوجین واجد الشرایط برای سنجش و ملاقات با کارشناسان برنامه دعوت می کنن، که حضور در این مرحله هم خالی از لطف نیست. در نهایت خانواده هایی که شرایط و توانایی کافی رو برای حضور در مسابقه داشته باشن مهمان ما در مسابقه بزرگ تلوزیونی زوجینو خواهند بود.

زمان پخش مسابقه زوجی نو

زوجینو با همکاری گروه اجتماعی شبکه سوم سیما از ابتدای آبان ماه 99، روزهای شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 20 مهمان خونه های گرمتون میشه و تا 13 فروردین 1400 در کنار شما خواهد بود.

مسابقه زوجینو یک مسابقه خانوادگی با حضور زوج های جوان است که قرار است برای مخاطبین خود از مفاهیمی چون ازدواج آسان، کسب درآمد، مدیریت اقتصاد خانواده، گذشت، تعامل، همکاری و موضوعاتی از این دست سخن گفته و تجربیات عینی زوجینی که در ابتدای مسیر زندگی مشترک هستند را در این زمینه ها بازگو نماید.

دیدگاه خود را بگذارید